Najnowsze wpisy

Poznaj rodzaje wyświetlaczy w smartfonach – czym się różnią?

Dodano:2023-01-26

Zauważyłeś, że telefony różnią się od siebie pod kątem jakości wyświetlanego obrazu? To efekt stosowania ekranów z różnymi matrycami, które dokładnie opisujemy na blogu – poznaj główne typy wyświetlaczy GSM!

Z jakich części składa się smartfon?

Dodano:2023-01-23

Smartfony to urządzenia zbudowane z wielu podzespołów. Na blogu wymieniamy i opisujemy najważniejsze z nich. Sprawdź, z jakich części składają się telefony komórkowe i które z nich najczęściej się psują!

Co zrobić, gdy w telefonie przestanie działać głośnik?

Dodano:2022-12-23
Kategorie:Porady

Każdy użytkownik telefonu komórkowego może doświadczyć nieprawidłowego działania jego głośnika. Na blogu wyjaśniamy, co należy wtedy zrobić, zanim zleci się wymianę części – skorzystaj z porad ekspertów!

Jak Nokia, firma będąca jednym z topowych graczy na rynku telefonów, zmieniła się na przestrzeni lat?

Dodano:2022-12-20
Kategorie:Porady

Niegdyś potentat na rynku komórek, a dziś marka działająca w cieniu innych producentów. To Nokia, którą na blogu przedstawiają pracownicy sklepu Quadra-Net z częściami do telefonów – poznaj historię tej firmy!

Co zrobić, gdy pęknie ekran w telefonie dotykowym?

Dodano:2022-12-01
Kategorie:Porady

Każdy użytkownik telefonu komórkowego musi liczyć się z ryzykiem uszkodzenia ekranu dotykowego. Chcesz wiedzieć, co zrobić w takiej sytuacji? Mamy dla Ciebie kilka cennych porad – zapoznaj się z poradnikiem!