Cena netto:57,32PLN
Cena:70,50PLN
Ilość:
szt.
Dostępność:Wysoka dostępność

Jednym z największych problemów w kontekście użytkowania smartfonów jest nieustannie spadająca podczas eksploatacji wydajność baterii. Nawet przy sporej pojemności pojawiają się kłopoty z utrzymywaniem zasilania w deklarowanym przez producenta czasie. W takiej sytuacji, co dotyczy również modeli iPhone 8, często wybieranym rozwiązaniem jest wymiana niewielkiego akumulatora.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie nowej baterii do iPhone 8?

Opisywana metoda przywrócenia pożądanej wydajności w kontekście czasu pracy urządzenia po odłączeniu od ładowarki musi być wykonana w sposób prawidłowy. Warto zwrócić uwagę na pojemność baterii – tak by kupić model zgodny z rekomendacjami producenta. Akumulator musi być też odpowiednio wytrzymały, dlatego należy sprawdzić, jaka jest jego przewidziana liczba cykli ładowania. W razie problemów przy wyborze zapewniamy wsparcie – zapraszamy do kontaktu!

Czy wymiana baterii w iPhone 8 jest trudna?

W przypadku opisywanego smartfonu większość czynności polegających na usunięciu starych części i zastąpieniu ich nowymi wymaga demontażu urządzenia. Wymiana baterii w iPhone 8 to również proces wieloetapowy, w którego trakcie niezbędne jest m.in. wyjęcie wyświetlacza. To zadanie dla specjalistów z odpowiedniego serwisu – my natomiast zajmujemy się sprzedażą najwyższej jakości zamienników. Powyższy opis dotyczący wydajności i pojemności akumulatora zapewnia możliwość porównania jego parametrów z oryginalnym komponentem. Dzięki temu wymiana przebiegnie bezproblemowo, a nowa część zagwarantuje efektywność na pożądanym poziomie.

Warto zwrócić uwagę, że pojemność baterii jest kluczowa – wysoka sprawia, że będziesz mógł cieszyć się długotrwałym funkcjonowaniem swojego telefonu, bez konieczności doładowywania go co chwilę. Podkreślamy jednak, że nie świadczymy usług związanych z serwisem smartfonów. Niemniej jednak jako profesjonalny sklep internetowy z częściami do telefonów, dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient mógł uzyskać niezbędne wsparcie techniczne. Nasza pomoc umożliwi samodzielną, skuteczną wymianę wyeksploatowanego akumulatora na nowy – zapraszamy do zapoznania się z poradnikami.

Najlepsze zamienniki w najlepszych cenach

Masz problem z wyeksploatowanym akumulatorem w swoim telefonie iPhone 8? Zauważyłeś wyraźny spadek jego pojemności? A może męczy Cię konieczność ciągłego noszenia ze sobą powerbanku? W takim razie już teraz kup nowy zamiennik o wysokiej pojemności oraz jakości porównywalnej z oryginałem i na własną rękę napraw swój telefon lub zleć wymianę baterii w profesjonalnym serwisie! Mamy także inne części do tego modelu – zapraszamy do sprawdzenia całej oferty naszego sklepu!

Kupujący ten produkt kupili także:

APIPH11014APIPH11014 Bestseller
102.44PLNnetto 126.00PLNbrutto
APIPHX0029APIPHX0029
80.49PLNnetto 99.00PLNbrutto
EBBN970ABU EBBN970ABU
94.92PLNnetto 116.75PLNbrutto
39.66PLNnetto 48.78PLNbrutto